fbpx

Zeqirija Ibrahimi: Viktimat në burg, Mijallkovi zhduket – qeveria bën qejf

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Kjo është Maqedonia e Veriut:
1. Vrasësi i Almir Aliut gjykohet për aksident trafiku
2. Babai i Almir Aliut gjykohet për dhunë
3. Nikolla Gruevski arratiset në Budapest
4. Sasho Mijallkovi zhduket pa nam e nishan.

Dhe, Zaevi kryeministër.
Dhe, Oliveri ministër i Punëve të Brendshme”, ka shkruar Zeqirija Ibrahimi nga Alternativa.

 

Share.