fbpx

Zeqirija Ibrahimi: Nuk ka shtyrje të regjistrimit – e përgëzojë mërgatën shqiptare dhe opozitën ASH-Alternativa për këtë sukses

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte, në emisionin “Click Plus” në TV 21, i ftuar ka qenë anëtari i Kryesisë Qendrore të AlternAtivA-s, Zeqirija Ibrahimi.
“Nuk ka shtyrje dhe anulim të regjistrimit të popullsisë. I përgëzojë gjithë shqiptarët për suksesin e regjistrimit dhe angazhimit të suksesshëm të opozitës shqiptare, Alternativa dhe Aleanca për Shqiptarët”, ka thënë Ibrahimi.

Share.