fbpx

Zejdi nga Alternativa: Spasovski përbuzi dhe nënvlerësoi shqiptarët – BDI po hesht për çdo nënçmim

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Spasovski përbuzi dhe nënvlerësoi shqiptarët – BDI po heshtë për çdo nënçmim. Kjo ëshë përbuzja më e madhe e një ministri maqedonas ku i thotë zëvendësit të tij shqiptar: Ti heshtë!”, ka thënë për TV 21, ditë më parë në emisionin “Click Plus”, Skender Rexhepi – Zejdi nga Alternativa.

Share.