fbpx

Zejdi nga Alternativa: Ne jemi zëri i çdo qytetari në këtë vend

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mbrëmë, në emisionin “Intervista e javës” në TVM 2, i ftuar ka qenë koordinatori i GP të koalicionit Alternativa – ASH, Skender Rexhepi – Zejdi.
“Ne jemi zëri i qytetarëve dhe çdo problem të tyre mundohemi t’i japim zgjidhje. Sipas analizës sonë, kemi konstatuar që mbi 50. 000 shqiptarë kanë mbetur pa nënshtetësi gjatë tri dekadave të fundit në vend”, ka përfunduar Rexhepi.

Share.