fbpx

Zejd Rexhepi: SHBA dhe BE janë partnerët strategjikë të shqiptarëve

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Nuk ka aspak rrezik nga shqiptarët në aspekt politik dhe fetar. Shqiptarët i kanë partnerë strategjikë Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimin Europian”, ka thënë Skender Rexhepi nga Alternativa në emisionin “Click Plus” në TV 21.

Share.