fbpx

Zejd Rexhepi nga Alternativa: Shkaku i keq-qeverisjes dhe dëshpërimit LSDM do të humb votat shqiptare

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Deputeti i AlternAtivA-s, Skender Rexhepi – Zejdi, sonte në emisionin “Click Plus” në TV 21, ka folur mbi situatën politike në vend.
“Partia maqedonase në pushtet LSDM po vepron njësoj si VMRO-ja një kohë. Rastet e montuara politike nuk po përfundojnë”, ka thënë Rexhepi.
Sipas Rexhepit shkaku i këtyre rasteve dhe dëshprimit tek shqiptarët, LSDM do të humb votat shqiptare dhe shumica e këtyre votave do të vijnë tek koalicioni jonë Alternativa – Aleanca për Shqiptarët.

Share.