fbpx

Zejd Rexhepi: MPB tri dekada ka luajtur me fatin e njerëzve

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte në emisionin “10 Minuta” në TV 21, i ftuar ka qenë koordinatori i Grupit Parlamentar të koalicionit Alternativa – ASH, Skender Rexhepi – Zejdi.
“Koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa aspak nuk e merr parasysh mendimin e dhënë nga Ministria e Punëve të Brendshme rreth propozim-ndryshimeve. Ne as që kemi kërkuar mendim nga MPB, nga një institucion e cila 3 dekada ka luajtur me fatin e njerëzve, duke ua mohuar jetën normale qytetarëve”, ka thënë Rexhepi.

Share.