fbpx

Zejd Rexhepi: Duhet të zgjidhet çështja e shtetësisë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte në emisionin “Enter” në TV Shenja, i ftuar ka qenë deputeti i Alternativës, Skender Rexhepi-Zejdi. Duke folur mbi çështjen e Ligjit të shtetësisë dhe betejën politike që po e bën koalicioni opozitar shqiptar në Kuvend, Rexhepi mes tjerash ka thënë: “Afaristët na kanë inkurajuar që të mos lëshojmë pe në Kuvend. Çështja e shtetësisë patjetër të zgjidhet”.

Share.