fbpx

Zbulohet plani i Hashim Thaçit që do ta fusë ne kurth Albin Kurtin vetëm 15 ditë…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi do ta pres vetëm 15 Lëvizjen Vetëvendosje për mandatarin e ri për kryeministër.

Burime të Gazeta Blic kanë theksuar se Thaçi pas 15 ditësh nëse Vetëcendosje nuk ia sjell emrin për kryeministër, atëherë ai do ta përdor diskrecionin e tij, që ta mandatoj një kandidat tjetër.

Shtype reklamen me poshte dhe shiko pamjet se cfare kurthi Thaçi do t’i beje Albinit.

Share.