fbpx

Xhevdet Hajredini pohon se Grubi ka “bomba” për Ahmetin dhe gjithë funksionarët e BDI-së

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ish ministri i financave, Xhevdet Hajredini sot në Studio 10 të TV24, ka deklaruar se fuqinë që e ka zv/kryeministri i Qeverisë, Artan Grubi e ka fal kryeministrit Zoran Zaev.
“Ai posedon ‘bomba’ për të gjithë funksionarët e BDI-së. Edhe për njeriun e partë të BDI-së, Ahmeti ka ‘bomba’. ‘Bomba’ e tillë shpërthyen dy politikanë të cilët në foltore i than Grubit se është huligan”, ka deklaruar Hajredini.

 

 

Share.