Xhesika Berberin e “mbulojnë” me trëndafila

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

23:56 | 23 Tetor 2019

Foto: Instagram

Modelja shqiptare ka marrë si dhuratë shumë trëndafila.

Modelja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi, është “mbuluar” me trëndafila, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilën tregon tre buqeta të mëdha të cilat ia kanë dhuruar, mirëpo nuk zbulon se kush.

Xhesika shihet e shtrirë në dysheme ndërsa shijon e lumtur momentin.

Kujtojmë se ajo është mike shumë e afërt e Afërdita Dreshajt dhe Adrola Dushit./Lajmi.net/

Share.