Xhensila zbulon arsyen pse Besi është ‘urtësuar’

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

13:55 | 15 Tetor 2019

Xhensila me shkop në dorë tregon ‘arsyen’ e ‘urtësimit’.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një çift me një numër të madh të fansave mbarë trojet shqiptare, kjo ka bërë që postimet e dyshes të marrin vëmendje të madhe në media, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar së fundmi në Instagram një video teksa shihet duke ushtruar me një shkop të cilin e godit në një rrotë të madhe, dhe instruktorja e saj e ka etiketuar Besin në këtë video.

Ku thotë “Prandaj është urtësua Besi, ja sekreti” pastaj ka reaguar edhe Xhensila duke shkruar “Nuk është ashtu siç duket, edhe më keq”. /Lajmi.net/

Share.