fbpx

VIDEO / Zejd Rexhepi e quan Talat Xhaferin zëdhënës tê BDI-së, i cili e keqpërdor postin e kryetari të Kuvendit për ta heshtur opozitën shqiptare

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Deputeti i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi, dje gjatë seancës plenare në Kuvend, ka reaguar ndaj qasjes neglizhente të kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi.
“ Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, është zëdhënës i BDI-së, i cili e keqpërdor postin kryetar i Kuvendit për ta heshtur opozitën shqiptare dhe kërkesat e qytetarëve”, tha thënë Rexhepi nga Alternativa.

https://fb.watch/2JKJjZUeJ9/

Share.