fbpx

VIDEO/ Momenti kur 2 vjecarja largohet nga shtëpia ne ora 2 të natësdhe…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pamjet e vëzhgimit tregojnë një vajzë dy vjeçare që kalon në rrugë të gjithë vetëm natën! Një vogëlushe e vogël shkoi në një dyqan komoditeti të karburantit, hapi derën dhe hyri brenda për të blerë disa karamele me dy pena!

Share.