fbpx

VIDEO/ Gruaja duke u fotografuar afër ariut, për një moment s ulm ohet nga ai!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ky i n ci d ent i t m err shëm ndodhi në Bacu, Romania, kur gruaja provoi të pozonte pranë tij për foto. Videoja shfaq një makinë të parkuar dhe dy njerëz që përpiqen të bëjnë foto.

Një burrë me një kamera profesionale po shkrepte fotot, teksa gruaja pozonte pranë ariut.Por mesa duket ajo u afrua më shumë se sa duhet, pasi pak momente më vonë ariu fillon ta ndjekë.

Share.