fbpx

(VIDEO) Afrim Gashi: Këtë qeveri të dështimit LSDM-BDI, do ta rrëzojmë deri në tetor!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, ditë më parë ka qenë i ftuar në emisionin “Enter” në TV Shenja, ku mes tjerash ka folur rreth aktualitetit politik në vend.
“Shumica parlamentare në Kuvend është e brishtë dhe dështuese. Këtë qeveri të dështimit LSDM-BDI, do ta rrëzojmë deri në tetor!”, ka përfunduar Gashi.

https://fb.watch/2NKcFoknA1/

Share.