fbpx

Vetëm pak kohë më parë i ndodhi e Keqja, Songyli i bukur gjen forcë dhe flet…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aktorja turke Gokçe Akyildiz është bërë shumë e njohur me rolin e “Songylit” në serialin “Lule të vetmuara”.

Pas përfundimit të këtij seriali në Turqi, aktorja 27-vjeçare e ka lënë pak pas dore karrierën në aktrim dhe u përqëndrua tek biznesi i saj.

Së fundmi ajo ka provuar dhe një eksperiencë të re. Gokçe ka modeluar për stilisten Neslisah Yilmaz për London Fashion Ëeek.

“Isha shumë e emocionuar kur më ofruan të modeloja. Ishte diçka që nuk e kisha bërë deri më sot, nuk kam patur eksperiencë”-tha aktorja.

Share.