Veshja e tradhton, Ritës i dalin në shesh të brendshmet

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

10:50 | 22 Tetor 2019

Rita Ora ishte prezent dje në festën e Cartier London në The Chiltern Firehouse.

Pas disa ditëve të kaluara në vendet arabe ku festuan ditëlindjen e motrës, Elenës, Rita Ora është kthyer sërish në Londër, ku fundmi ishte prezent në një festë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është fotografuar në momentin kur doli nga Cartier London, dhe paraqitja e saj magjepsi të gjithë.

E veshur me një fusta ngjyrë të kuqe të kombinuara me një çantë dhe çizme të njëjta Rita dukej shumë elegante.

Por ajo që morri vëmendjen e publikuar ishin të brendshmet, këngëtarja u tradhtua nga veshja e saj dhe në shesh i dolën të brendshmet. /Lajmi.net/

Share.