Vera Ora ripublikon një foto nga e kaluara, e lumtur krah Ritës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

23:55 | 29 Tetor 2019

Vera Ora është kthyer sërish në kohë.

Rita Ora që nga fillimet e para të karrierës ka qenë shumë e dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Tani numri i fansave sa shkon e rritet dhe këngëtarja shqiptare ka treguar shpesh se është tejet mirënjohëse për këtë fakt.

Dikush prej fansave të saj e ka publikuar një foto të vjetër të Ritës me nënën Vera Ora, e kjo e fundit e ka ripublikuar në Insagramin e saj duke i vendosur imazhit dy zemra, një të kuqe e tjetrën të zezë.

Vera njihet si personi që i ka qëndruar gjithmonë pranë vajzës së saj Ritës, jo vetëm si nënë por edhe mija më e mirë./Lajmi.net/

Share.