fbpx

Vdiq në gjumë, ashtu siç dëshironte ne mëngjesin e të hënës. Shkaku i vdekjes nuk është zbuluar.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

NËNA E SYLVESTER STALLONE, JACKIE STALLONE, KA NDËRRUAR JETË NË MOSHËN 98-VJEÇARE. LAJMIN E HIDHUR E DHA DJALI I SAJ MË I VOGËL FRANK ME ANË TË NJË MESAZHI NË INSTAGRAM.

“Mëngjesin e sotëm vëllai im dhe unë humbëm nënën tonë, Jackie Stallone. Ajo vd iq në gjumë, siç e dëshironte, të hënën në mëngjes”.- shkruante ai në postimin e tij.

Ajo ishte nëna e Sylvester, 74 vjeçare, dhe Frank, 70 vjeç, nga martesa me bashkëshortin e saj, Frank Stallone Sr.

Jackie kishte edhe një vajzë, aktoren e ndjerë Toni D’Alto, me ish-bashkëshortin Anthony Filiti. Kjo e fundit u raportua se vd iq në vitin 2012 nga kanceri në moshën 48 vjeçare. Shkaku i vde kjes së saj akoma nuk është zbuluar.

Share.