Vajza në foto sot është një këngëtare shumë e njohur

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

21:50 | 16 Tetor 2019

Foto: Instagram

Këngëtarja e njohur është kthyer në kohë.

Këngëtarja e njohur amerikane, Selena Gomez, është rikthyer në kohë për ta ndarë me ndjekësit një foto të vjetër, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar shihet ajo kur ishte fëmijë dhe nuk duhet analizë e gjatë për ta kuptuar se kush është vajza në foto.

Selena për publikun njihet si një femër e suksesshme, gjithashtu lidhja e saj e më pas ndarja nga Justin Bieber patën bërë bujë./Lajmi.net/

Share.