Tuna ka një këshillë për prindërit, kështu duhet edukuar fëmijët sipas saj

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

12:43 | 17 Tetor 2019

Foto: Instagram

Tuna i ka këshilluar publikisht prindërit që rrisin fëmijë të vegjël.

Këngëtarja Tuna Sejdi nëpërmjet një fotografie të publikuar në Instagram ka thënë se fëmijët duhet të mësohen të jenë të mirë me kafshët në mënyrë që të jenë të sjellshëm më pas me njerëzit, shkruan lajmi.net.

“Mësoni ata (fëmijët) të jenë të mirë më kafshët, ata do rriten për të qenë të sjellshëm me njerëz”, ka shkruar këngëtarja pranë një postimi të fundit në Instastory.

Tuna gjatë kohës kur e lindi Tianin ishte shumë e përkushtuar ndaj tij andaj nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor derisa ai u rrit paksa ai.

Ndërsa u rikthye me albumin “Fortuna” dhe mori gjithë vëmendjen dhe duartrokijet e publikut./Lajmi.net/

Share.