fbpx

TRONDITET GOSTIVARI/ Shkon në 5 numri i Viktimave nga CoVid-19 në 24 orët e kaluara…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministria e Shëndetësisë, bëri të ditur se gjatë 24 orëve betejën me virusin korona e kanë humbur 18 pacientë, nga të cilët katër nga Gostivari edhe atë një 78, 76, 77 dhe 84 vjeçar.

Por me rastin e fundit të regjistruar sot pasdite, numri i viktimave nga virusi korona në rajonin e Gostivarit ka shkuar në pesë.

Bëhet fjalë për këngëtarin Refet Imeri. Para dy javësh ndërroi jetë edhe prindi i tij, Ali Imeri…

Share.