“Tik Tak, tik tak”, ka risi nga Capital T

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

23:38 | 19 Tetor 2019

Edhe Capital T po vjen me të reja sa i përket projekteve.

Capital T javë më parë kishte mbajtur një koncert të madh në Tiranë, dhe nga ajo ditë ka punuar në heshtje për projektet e reja, shkruan lajmi.net.

Këngëtari pak minuta më parë me postimin e bërë na la të kuptojmë se shumë shpejt publikon këngën e re, por nuk dha më shumë detaje.

Në një video të shkurtët ai la këtë mbishkrim “Tik tak, tik tak, a ju kam mungu?”. /Lajmi.net/

Share.