Tërmeti në Turqi, nxjerrët i gjallë nga rrënojat futbollisti Atsu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sipas lajmeve të fundit që vijnë nga Turqia futbollisti Christian Atsu u gjet nga rrënojat dhe është dërguar në spital, ndërsa ka shfaqur vështirësi në frymëmarrje si dhe lëndime tjera për shkak të cilave është ndaluar në spital nga mjekët.
Sipas raportimeve të mediave nuk dihet ende se ku janë drejtori sportiv të Hataysporit dhe përkthyesi, të cilët po ashtu janë të zhdukur. /SHENJA/

Share.