fbpx

Tentoi t’ia vjedh veturën, ajo çfarë bëri pronarja e la pa fjalë hajnin (Video)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një grua e guximshme në Milëaukee të Shteteve të Bashkuara, ia kishte prishur planet një hajni që tentoi t’ia vjedh veturën.

Melissa Smith 27-vjeçe ishte ndaluar në një pompë të derivateve, kur një burrë i paidentifikuar doli nga një veturë e zezë dhe u fut në veturën e saj duke shkelur pedalin e gazit.

Por ai kurrë nuk kishte menduar që ajo do të bëjë diçka që do ta la pa fjalë, dhe në një moment kërceu mbi veturën e saj dhe vazhdimisht I bërtiste që të ndalet.

Share.