Tayna provokon keq, pozon me reçipeta dhe pantallona të zbërthyer

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

13:01 | 29 Tetor 2019

Tayna ka provokuar keq me fotografinë e fundit.

Tayna është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen asapak fotografitë atraktive, shkruan lajmi.net.

Rep-artistja së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një palë xhinse, reçipeta dhe xhaketë, të cilën e kishte vendosur krahëve.

Ajo provokoi ndjekësit duke zbërthyer pantallonat, ndëras vuri në pah belin e sheshtë.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Tayna është “Sicko”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

Share.