Soda e bukës ju ndihmon të kujdeseni për flokët

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Për rritje të shpejtë të flokëve, përzieni 9 lugë ujë me 3 lugë sodë buke.

Aplikojeni këtë maskë nga rrënja në majë duke përdorur një shishe aplikuese dhe bëni masazh lëkurës së kokës.

Përgatitni dhe aplikoni një përzierje të ujit dhe uthullës së mollës, pastaj bëni prapë masazh lëkurës së kokës dhe shpërlani mirë flokët. Flokët tuaja do të shkëlqejnë dhe do të duken të shëndetshme.

Share.