fbpx

Skender Rexhepi – Zejdi: Përplasjet e BDI-së mes Grubit dhe Mexhitit janë vetëm teatër

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte në emisionin “Click Plus” në TV 21, i ftuar ka qenë koordinatori i Grupit Parlamentar të koalicionit Alternativa – ASH, Skender Rexhepi – Zejdi.
“Përplasjet e BDI-së mes Grubit dhe Mexhitit janë vetëm teatër, asgjë më shumë. Përplasjet brenda BDI-së janë me lejen e Ali Ahmetit”, ka thënë Rexhepi.
Sipas tij përplasja tjetër që ndodhi ditë më parë mes Spasovskit dhe Bushit është nënçmim ndaj shqiptarëve.

Share.