fbpx

Skender Rexhepi – Zejdi: Nuk ka aspak rrezik nga shqiptarët

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në emisionin “Click Plus” në TV 21, deputeti i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi, ka thënë se nuk ka aspak rrezik nga shqiptarët në aspekt politik dhe fetar.
“Ne nuk mund t’u besojmë institucioneve shtetërore që nënçmojnë shqiptarët. Ministria e Punëve të Brendshme me rastin e Nazim Bushit i nënçmoi shqiptarët”, theksoi Rexhepi.
Ai më tej shtoi se shqiptarët nuk u besojnë aspak institucioneve shtetërore në këtë vend.

Share.