fbpx

Skender Rexhepi – Zejdi: Alternativa nuk ka përjashtuar dhe nuk ka luajtur me fatin e njerëzve

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Javë më parë në emisionin “Click Plus” në TV 21, i ftuar ka qenë deputeti i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi.
“Gjatë qeverisjes sonë askënd nuk e kemi përjashtuar nga puna. Në asnjë rast nuk kemi bërë hakmarrje ndaj askujt” theksoi Rexhepi.
Ai më tej ka shtuar se gjatë qeverisjes së Alternativës me Ministrinë e Kulturës, partia e Gashit nuk ka përjashtuar dhe aspak nuk ka luajtur me fatin e njerëzve.

Share.