fbpx

Skandaloze: Këshilltari i Grubit, Shpati kapet me drogë – FOTO

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këshilltari i Artan Grubit, këngëtari Shpat Kasapi është kapur me drogë të llojit Kokain ( 2 paketa të vogla ) para 1 muaji në lagjen Gjorce Petrov në afërsi të SP PLANET, shkruajnë mediat maqedonase transmeton portali Shqipmedia. Ai është arrestuar dhe ndaj tij është ngritur padi adekuate. Ai është liruar por ndaj tij do të filloj gjykimi së shpejti – DOKUMENT.

Tani të presim reagimin e zv/kryeministrit Artan Grubi ndaj këtij skandali.

Share.