SKANDAL NË PËRMET/ E shantazhuan me video intime, ndalohen 2 persona për përdhunimin e 19-vjeçares dhe 4 të tjerë për ngacmim seksual (Ngjarja e pabesueshme)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia e Përmetit ka ndaluar 2 persona për përdhunimin e një 19-vjeçare dhe 4 të tjerë për ngacmim seksual.

Mësohet se më herët djemtë e shantazhonin vajzën me video deri sa e përdhunuan pasditen e djeshme në orën 18:00 në Këlcyrë.

Sakaq, bëhet me dije se njëri prej djemëve ishte edhe i dashuri i 19-vjeçares.

Ndërkohë urdhërndalimet kanë dalë nga Prokuroria e Përmetit, por ende nuk ka asnjë informacion zyrtar në lidhje me identitetin e këtyre personave

Share.