Sinan Vllasaliu vjen me “Amanet”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

19:55 | 26 Tetor 2019

Sinan Vllasaliu sapo ka publikuar projektin e tij të ri.

Sinan Vllasaliu ka lansuar këngën e re me titull “Amanet”, të cilën e solli të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdes Ghulo, ndërsa muizkën dhe orkestrimin e ka bërë Dritero Shaqiri, ndërsa është prodhuar nga Emracom.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Sinan Vllasaliu me titull “Amanet”. /Lajmi.net/

[embedded content]

Share.