Shqiptari zbulon hajmalinë e vendosur në jastëk, ndarja e burrit dhe gruas, vetëvrasja… (Video)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Në rrjetet sociale të shqiptarëve të Maqedonisë Veriore tregon se si po bëhen magjitë tek komuniteti i tyre.

Aty shihet se si një person zbulon ‘hajmalinë’ e vendosur në jastëkun e fjetjes, transmeton Indeksonline.

Sipas tij, këto janë sehiret për ndarje të burrit dhe gruas si dhe për vetëvrasje të burrit.

Më poshtë pamjet:

Falenderimi i takon vetemse Allahut subhanehu we te alah Gjat rukjes xhini tregon sihrin e ndarjes Gruaja prej Burit dhe per vetvrasje buri Tash me lejen e Allahut do ta prishmi ket siher☝️☝️☝️

Gepostet von Rukje-Sherim-Shkup am Mittwoch, 23. Oktober 2019

Share.