Shkup, 54-vjeçari gjendet i vdekur në banesën e tij

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +


Një burrë i moshës 54-vjeçare me iniciale (M.J.) sot pas mesnate është gjetur i vdekur në një apartament në rrugën “Viq” në rrethin e Karposhit në Shkup, thonë nga Ministria e Brendshme.

“Me urdhër të prokurorit publik, trupi i të ndjerit është dorëzuar për obduksion, ku dhe është konstatua se  trupi nuk kishte gjurmë dhune”, njoftojnë nga MPB.

Loading…

Share.