S4MM publikon pak nga kënga e tij e re

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

9:47 | 31 Tetor 2019

Foto: Instagram

S4MM po vjen me këngë të re.

Reperi S4MM po qëndron tejet aktiv në publikimin e projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Në ‘furrë’ e ka këngën e radhës, pak nga incizimi i së cilës ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram.

“Çdo gjë e ke prishur”, ka shkruar ai krahas videos, duke i pyetur fansat se kur duhet të publikojë këtë këngë.

E nuk kanë munguar reagimet e ndjekësve të cilën e kanë përgëzuar dhe i kanë thënë se mezi presin që ta publikoj të gjithë këngën./Lajmi.net/

Share.