Rrahmani startues në sfidën mes Parmës dhe Hellas Veronas

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

18:25 | 29 Tetor 2019

Amir Rrahmani do ta nis nga minuta e parë ndeshjen mes Parmës dhe Hellas Verona.

Skuadra e mbrojtësit të Kosovës, Hellas Verona, luan një sfidë të rëndësishme dhe aspak të lehtë kundër Parmës në udhëtim, e vlefshme për xhiron e 10-të të Serie A.

Ndeshja mes Parmës dhe Hellas Verona, fillon nga ora 19:00.

Formacionet zyrtare:

Parma: Sepe, Iacoponi, Dermaku, Karamoh, Brugman, Barillà, Gervinho, Kucka, Darmian, Kulusevski, Pezzella

Hellas Verona: 

/Lajmi.net/

Share.