Ronela Hajati publikon këngën “Si yll”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati publikoi projektin e ri muzikor.

“Si yll” titullohet kënga, të cilën artistja e publikoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Teksti dhe muzika është bërë nga vet këngëtarja me aranzhim nga Tull Productions.

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga FullMoon Production./21Media

[embedded content]
Share.