Ronela Hajati bën ndryshimin e ri në flokë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

15:55 | 31 Tetor 2019

Ronela Hajati i pëlqen ndryshime dhe guxon t’i bëjë.

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, e ka dëshmuar shpesh se i pëlqen ndryshimet në pamje, shkruan lajmi.net.

Ajo ka vendosur që nga ngjyrë e mbullur t’i hap ato në të bardha e më pas e bëri edhe një tetër ndryshim.

Nëpërmjet një postimi të fundit në Instagram, këngëtarja shihet se ndihet mirë me ‘look-un’ e ri./Lajmi.net/

Share.