fbpx

Rinia e Alternativës fton në protesta kundër plagjiaturave dhe nepotizmit në UT

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i Forumit të Rinisë në Alternativa, Afan Elezi, përmes një postimi video në rrjetin social facebook, ka ftuar në protesta pas shpërthimit të skandalit në Universitetin e Tetovës. Ai përmes këtij reagimi ka thënë se duhet dhënë fund nepotizmit dhe titujve të rrejshëm shkencorë në këtë tempull akademik

Më poshtë mund ta ndiqni reagimin e Elezit:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1260249687706175&id=100011634673131

Share.