Rikthehet në YouTube kënga e re e Eni Koçit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

14:01 | 19 Tetor 2019

Eni Koçi e ka rikthyer në YouTube projektin e ri muzikor.

Këngëtarja Eni Koçi ditë më parë publikoi këngën e re me titull “Sekreti”, të cilës ia realizoi edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Por, për shkak të disa problemeve, ky projekt u fshi nga kanali i saj në YouTube, ndërsa sot ajo e riktheu këtë projekt.

Kësaj radhe, kënga nuk u publikua në kanalin zyrtar të Enit, por në atë të “Black Fish Entertainment”.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën “Sekreti”, e cila është me tekst dhe melodi të vetë këngëtares. /Lajmi.net/

[embedded content]

Share.