Rihanna publikon një video, në sfond dëgjohet Chris Brown, çfarë po ndodh?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

22:52 | 20 Tetor 2019

Fansat reagojnë pasi Riri ndan një këngë të Chris Brown.

Rihanna  shkaktoi një tronditje të shtunën mbrëma, kur ajo ndau një video promovuese për linjën e saj Fenty Beauty. Klipi tregon një koleksion të ‘glosses’ dhe përfundon me RiRi duke rrëmbyer një prej produkteve dhe duke e sjellë atë më afër kamerës. Ajo shkroi: “Gang Gang. Vetëm unë dhe GlossyPose !”

Tani, mund të jeni duke pyetur veten se për çfarë drame ka të bëjë, veçanërisht nëse e keni shikuar videon në heshtje . Nëse luani klipin më poshtë, do të vini re se në sfond po luan kënga “Eja së bashku” e Brownit që paraqet atë, e cila natyrisht, ngjalli reagime të përziera nga publiku.

Share.