fbpx

Rexhepi: BDI, LSDM dhe Levica kanë marrëveshje për ta penguar ligjin e opozitës shqiptare për shtetësinë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skender Rexhepi nga koalicioni ASH-AAA, nëpërmjet emisionit “Click Plus” i bëri apel kryeministrit Zaev që të lirohen të pafajshmit në burgje.
“Mbajeni pushtetin sa të doni, korruptohuni dhe vidhni sa të doni ju, por vetëm lironi të pafajshmit nga burgjet”, i tha Skender Rexhepi nga Alternativa, përfaqësuesit të BDI-së, ish-ministrit të Arsimit, Arbër Ademi.

Share.