fbpx

Rexhepi: 30 vite mijëra qytetarë të këtij vendi po e bëjnë betejën e tyre për shtetësi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“30 vite mijëra qytetarë të këtij vendi po e bëjnë betejën e tyre për shtetësi. Kërkojmë reciprocitet dhe konstruktivitet që njëherë e përgjithmonë t’i japim fund diskriminimit të mijërave qytetarëve në këtë vend”, ka thënë koordinatori i Grupit Parlamentar të koalicionit ASH-AAA, Skender Rexhepi – Zejdi, në emisionin “24 Analiza” në TV 24.

Share.