Remzie dhe Nexhat Osmani publikojnë këngën “Luje e duje”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Luje e duje”, mban titullin projekti më i ri i lansuar nga dyshja Remzie dhe Nexhat Osmani.

Kënga është një dedikim i bukur për dashurinë dhe vjen me teskt nga 2steps, derisa për muzikën është përkujdesur Marsel Gunga.

Yjet e hitit “Mos u kthe”, këngën e kanë realizuar edhe me videoklip, i cili para pak minutash është publikuar në youtube./21Media

[embedded content]
Share.