Reali pa merkato, Zidane kthen “të pabindurin” në ekip

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Reali pa merkato, Zidane kthen “të pabindurin” në ekip

Spanjolli është i huazuar tek Arsenali dhe dëshiron të mbetet në Angli, por endenuk ka një marrëveshje. Zizu po konsultohet me stan e tij dhe mund tëkonsiderojë rikthimin e futbollistit të ri në Madrid.Shanset nuk janë shumë të mëdha, pasi mes palëve nuk ka patur kurrë “dashuri”.Ceballos dhe tekniku Zidane kanë patur përplasje, pasi ishte tekniku që nuk e kishtepjesë të planeve të tij.

Share.