Reali në bisedime me Robertsonin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Reali i Madridit ka vendosur emrin e mbrojtësit të Liverpoolit, Andrew Robertson, ndërsa po përgatitet për një largim të mundshëm të francezit Ferland Mendy këtë verë.

Mbrojtësi i majtë i Liverpoolit, ka një kontratë deri në vitin 2026 në “Anfield Road” dhe nuk ka treguar sinjale largimi, por “Daily Mail” raporton se kampionët në dalje të Evropës do të tentojnë me një ofertë 40 milionë paund.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif

Share.