fbpx

Publikohet video e një vajze që vallëzon mbi arkivol

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një video e pazakontë është bërë virale në rrjetet sociale.

Në të shfaqet një stri.ptiste nga Meksika, duke kërcyer mbi ark.ivolin e një të vde.kuri.

Në funeralin e pazakontë shfaqen të dyja anët e medaljes, ka persona që vajtojnë për lamtumirën e dhimbshme, por edhe të tjerë që ngrenë duart lart e këndojnë në kor.

Nuk dihet nëse kjo gjë është pjesë e një rituali në Meksikë, por videoja ka marrë mjaft reagime dhe numëron plot 10 milionë shikime në rrjetin social Twitter.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon:Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do

Viral

Despiden a difunto con perreo intenso y música de reguetón

Gepostet von VIPa Klips am Donnerstag, 17. September 2020

Share.