fbpx

Politikani që përflitet nga gjithë shqiptarët! / E njihni djaloshin në foto?!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vitet ikin por fotot mbesin dhe tregojne se si ishim dikur. Djali ne foto eshte Albin Kurti djali gjeni dhe nje politikan i kalibrit te lart dhe nje ish-kryeminister apo kryeminister ne ardhje te Kosoves.

Në foton më poshtë mund ta shihni Albin Kurtin kur ka qenë fëmijë, ku shihet së bashku me mësuesen e tij, Nafije Deva.

Share.